Функція фіксаторів каркаса і захисного шару – установка і утримання армуючого каркаса в необхідному положенні до перетворення бетонної суміші в моноліт. Змонтовані заставні, після застигання залишаються всередині конструкції, враховуючи, що фіксатори є витратним матеріалом, то і вартість їх повинна бути невеликою. Тільки якісно і точно встановлені фіксатори, забезпечать швидке проведення бетонних робіт і в подальшому правильний розподіл навантажень

Всі фіксатори, вироблені ТОВ “Фіксатор-Плюс”, виконані з міцної, надійної і хімстійких пластмаси. Ці параметри гарантують, що фіксатор виконає своє завдання при мінімальних фінансових витратах.

Фіксатори “Стойка” використовується з горизонтальними армуючими каркасами з діаметрами стрижня до 25мм. Використовуючи «стійку», є можливо створювати конструкції з захисним шаром 15-40мм. Рекомендована кількість фіксатор на квадратний метр – від 5 до 7, в залежності від діаметру арматурних стержнів.

Купуючи фіксатори для арматури “Стійка” в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!