• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  2
  2
  2
  2
  2
  Категорія
  5
  5
  2
Пружинні затискачі для опалубки (чирози)
Чироз для опалубки – сучасний та незамінний пружинний затискач для арматури, багаторазового застосування. Розроблений для надійності кріплення опалубки та запобігання її відкриття при зведенні каркасних та монолітних конструкцій.
Виготовляється з високоміцних матеріалів, згідно з встановленими правилами та вимогами ГОСТ.
Технічні характеристики та особливості пружинного затиску
Найважливішою та незаперечною перевагою пружинного затиску для опалубки є доступна вартість та здатність витримувати великі навантаження.
На виробництві чироз виготовляється на високотехнологічному обладнанні, методом зварювання «суцільний шов», різних видів: посилений, що витримує понад дві тонни та звичайний до 2-х тонн. Передбачає монтаж на арматуру діаметр якої становить 6-10 мм, потім фіксується спеціальним гачком.
Чироз для опалубки характеризується простою конструкцією, є простим у застосуванні і є замок кліпсового типу з язичком, розміщеним на підставі. Товщина платформи чирозу становить 0,4 см, передбачає тугу та міцну пружину.
Язичок затиску пружинного виготовлений з високоміцного загартованого металу, завдяки якому зубці витратного компонента мають особливу міцність і добре витримують будь-які навантаження. Щоб унеможливити корозію, витратний елемент обробляється оцинкованим складом, підвищуючи термін придатності.
Особливості та переваги жаби для опалубки:
• прискорює процес облаштування опалубки;
• зручний та простий у застосуванні;
• перешкоджає перекосу арматури;
• витримує навантаження до 2 тонн та вище;
• не займає багато місця для зберігання;
чироз не залишає отворів в опалубці та застосовується багаторазово;
• дозволяє заощадити час/кошти та скоротити трудовитрати.
Ми готові запропонувати найкращі рішення щодо закупівлі затиску пружинного та запрошуємо до взаємовигідної співпраці кожного. З 2005 року наша компанія займається постачанням чирозів для опалубки, фіксаторів на арматуру. Представляє до уваги оптових та роздрібних покупців широкий асортимент комплектуючих для опалубки.
Встановлюємо демократичну вартість на заявлену продукцію, приймаємо запити на закупівлю 24/7 та надаємо гарантії. Доставка пружинного замку для арматури здійснюється у різний спосіб: нова пошта, кур’єрська служба, ТК України. Кожен покупець може зробити забір чирозу для опалубки особисто, з наших складів, розміщених у Харкові та Києві.
Якщо у Вас залишилися питання щодо технічних характеристик чироз, звертайтесь до наших спеціалістів +38(050)-323-48-88. Надамо безкоштовну консультацію щодо кожної позиції каталогу, ознайомимо з асортиментом онлайн вітрини та запропонуємо найкращі форми співробітництва.
Доставка жабки для опалубки, затиску пружинного, та оплата здійснюються зручним для покупця способом, замовлення відпускаємо незалежно від заявлених одиниць в одному запиті.