• Фільтр

    Фильтр товаров

    Фільтрувати по ціні
    Категорія
    3
Купити пробку фіксатор, отримати пробки заглушки для опалубки за ціною виробника
Фіксатор пробка – виготовляється з високоміцного поліетилену, з урахуванням технології лиття під тиском. Є спеціальним пластиковим виробом, призначеним для запобігання затіканню бетонної суміші в монтажні отвори, що передбачені в опалубних щитах.
Пробка заглушка для опалубки служить для герметизації технологічних патрубків (отворів) у конструкціях готових виробів, монолітних елементів. Такий вид заглушки для арматури є надійною герметизуючою деталлю циліндричної форми. Широко застосовується в сучасному монолітному будівництві для захисту металевої конструкції опалубки від утворення корозії, що виявляється внаслідок зіткнення з бетонним розчином.
Фіксатор пробка: функціональні особливості та характеристики
Заглушка для арматури відноситься до найважливіших компонентів монолітного будівництва та від її якості залежить майбутня безпека всього об’єкта: тривалість експлуатації та міцність споруди.
Кожному спеціалісту з будівельною освітою відомо, що до захисного шару армуючого каркасу пред’явлено безліч нормативних вимог, які обов’язково повинні виконатися. Тому основою необхідної товщини захисного шару виступають спеціальні фіксаторні пристосування.
Особливості та характеристики
1. Пробки для опалубки захищають від розвитку корозії;
2. Спрощують весь процес бетонування та у кілька разів скорочують терміни зведення об’єкта.
Відмінними характеристиками якості є:
• Універсальність – надають можливість використовувати витратний компонент із різними діаметрами арматури.
• Доступна вартість надає можливість використовувати пробку фіксатора як у приватному застосуванні, так і на об’єктах великомасштабного будівництва.
• Висока стійкість до температурних змін, агресивного впливу навколишнього середовища та деформаційних проявів.
Провідні фахівці компанії «Фіксатор-Плюс» рекомендують уважно поставитися до вибору саме фіксатора пробки. Неналежна якість виробу, неправильний вибір спровокує та спричинить погану фіксацію, заглушка для арматури буде неефективною. У такому випадку в трубку ПВХ потрапляє бетонний розчин і відбувається замонолічування гвинта.
На сайті нашої компанії представлено широкий асортимент сертифікованих фіксаторів під арматуру. Ми багато років є офіційним виробником пластикових фіксаторів, особисто виготовляємо пробки заглушки для опалубки. Представляємо до уваги оптових та роздрібних покупців ті вироби, які з гідністю пройшли випробування на геометричні характеристики та предмет міцності. Усі матеріали, що застосовуються на нашому заводі та використовуються для виробництва фіксатора пробки, відповідають діапазону температурного використання, заявленим вимогам та нормативним правилам.
Передбачаємо доступні ціни, надаємо допомогу у виборі та вирішуємо всі завдання покупця. У нас Ви зможете купити заглушку для опалубки або купити фіксатор за доступною вартістю з доставкою по всій території України.
Забір продукції можливий власними силами покупців із наших складів у Києві та Харкові. За необхідності надамо безкоштовну консультацію та відправимо Ваше замовлення у зручний для Вас час.