Принципи нашої роботи

Компанія Фіксатор-Плюс гарантує високий рівень якості при виробництві фіксаторів і стійок для арматури, комплектуючих для опалубки. Мінімізує тимчасові та фінансові витрати покупця на доставку.

Географічний спектр нашої діяльності охоплює всю територію України. Протягом багатьох років наша компанія тісно співпрацює з багатьма транспортними компаніями СНД та здійснює доставку своєї продукції згідно з домовленістю з клієнтом, умовами ТК.

Працюємо за разовими запитами та довгостроковими договорами, реалізовуючи свою продукцію в оптовому варіанті – від 1 мішка. Не передбачаємо знижок та акцій, встановлюємо конкурентну вартість за збереження високої якості продукції.

Наше розташування

Потужності компанії «Фіксатор-Плюс», офіс-склад розташовані в м. Харків на проспекті Московський 259 та м. Київ (вказати адресу складу). Запити на доставку приймаємо з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 17:00, транспортування фіксаторів та підставок, що комплектують для опалубки, здійснюється згідно з умовами кур’єрської служби, ТК.

Наша історія

Компанія «Фіксатор-Плюс» заснована в 2006 році, через глибокий аналіз ринку на наявність якісних фіксаторів і підставок для арматури, комплектуючих для опалубки. Результати аналізу підтвердили, що потреби кінцевого споживача вищі, а обсяги представленої продукції мінімальні.

Ми відкрили міні-завод з виробництва фіксаторів, підставок для арматури, щоб скоротити витрати та зменшити вартість продукції. Протягом кількох років реалізовувалися найсміливіші ідеї, проводилася модернізація цехів, підбирався штат професійних фахівців, яким не з чуток відома робота з металопродукцією.

Прагнучи високої якості сервісних послуг, наприкінці 2008 року наша компанія уклала довгострокові договори з багатьма будівельними компаніями, розширила спектр своєї діяльності та відкрила офіс-склад у м. Київ. На сьогоднішній день наша компанія приймає запити з усіх міст та регіонів України.

Наша команда

Фахівці «Фіксатор-Плюс» – цілісний організм, що згуртував десятки людей, які зацікавлені у потребах кожного покупця та працюють на вирішення завдання нашого клієнта.

У команді працюють інженери, які мають багаторічний досвід роботи, слюсарі, вантажники, вахтери та 2 професійні менеджери, які відповідають за обслуговування та консультацію наших клієнтів. Саме вони є ключовим складником у нашій роботі – шукають індивідуальний підхід до кожного, надають професійну консультацію, закривають усі питання за технічними даними та вирішують поставлене завдання клієнта.

Послуги та можливості

Компанія «Фіксатор-Плюс» працює з упором на максимальний комфорт для кожного клієнта, високі технічні показники та відповідність галузевим стандартам якості.

Демонструємо до уваги оптових та роздрібних покупців широкий спектр якісної продукції. Приймаємо запити на індивідуальне виготовлення, надаємо можливість купити фіксатори, підставки для арматури та комплектуючі для опалубки з доставкою по всій території України.

Перспективи зростання

Прагнучи до скорочення витрат, зменшення вартості продукції і на високої якості сервісних послуг, ми щомісяця аналізуємо ринки на вимоги та потреби споживачів. Інноваційні розробки у будівництві та в міру своїх сил, можливостей розвиваємо свою діяльність, розширюємо можливості та асортимент.

Крок за кроком ми йдемо до поставленої мети, вчимося, розвиваємось і передбачаємо навіть найменші деталі, виключаючи всі можливі недоліки у своїй повсякденній роботі.