ТОВ “Фіксатор-Плюс”, це компанія, яка присутня на будівельному ринку України з 2006 року і за ці роки зарекомендувала себе як виключно надійного виробника і постачальника фіксаторів для арматури, комплектуючих для опалубки і інших супутніх товарів.

Географія наших продажів охоплює всю територію України, адже для нас важливий кожен клієнт! Ми шукаємо індивідуальний підхід до абсолютно кожній людині, що дозволяє назвати нас професіоналами своєї справи! Ми раді кожному клієнту і чекаємо саме Вас!

Наша компанія представлена 2 офісами, в 2 найбільших містах України, а саме:

  • Офіс-склад в м.Харків
  • Склад в м.Київ

Вся наша продукция выполняется согласно стандартам ISO и нашим внутренним регламентам, так же наши сотрудники осуществляют контроль качества на всех этапах производства, начиная с закупки сырья и заканчивая упаковкой готовой продукции, что позволяет выпускать только качественную и надёжную продукцию.

Наше виробництво здійснюється на сучасному, технологічному обладнанні Haitian різних модифікацій, що дозволяє нам бути більш економічними в форматі виробництва і конкурентними в форматі продажів.

Наші менеджери завжди опрацюють Ваше замовлення протягом декількох годин (якщо замовлення розміщене в робочий час), а склад перевірить ще комплектацію замовлення і упакує його в найкоротші терміни.

Наш транспортний відділ гарантує доставку товару в обумовлені терміни.
Якщо раптом товар за час транспортування були зіпсовані, ми без проблем їх замінимо.

product slideshow pl2500 min 1 - Про Нас