• Фільтр

Мастило для опалубки значно полегшує відділення (адгезію) бетону від фанери для опалубки і від самої опалубки, завдяки чому знижуються трудовитрати на очищення опалубки і фанери, збільшується термін експлуатації опалубки і фанери. Мастило для опалубки забезпечує відмінну якість поверхні бетону і виробів, за рахунок зменшення кількості дефектів – пір, виривів, лущення, раковин і т.д.
Мастило для опалубки не залишає на поверхні бетону і виробів жирних і масляних плям після її застосування. Опалубочная мастило підвищує якість поверхні монолітного бетону і виробів, надаючи їм глянцеву поверхню. Ви можете проводити оздоблювальні роботи відразу після висихання бетону, минаючи такі роботи, як очищення бетону. Для очищення фанери і опалубки не треба застосовувати соляну кислоту, крім того мастило опалубки утворює на поверхні форм спеціальний шар, який протягом часу перешкоджає корозії стали і забезпечує корозійний захист при тривалому зберіганні опалубки на складах і відкритих територіях. Мастило для опалубки і форм після повного висихання забезпечує високе зчеплення штукатурки з поверхнею бетону.
Купуючи мастило для опалубки в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами!