• Фільтр

    Фильтр товаров

    Фільтрувати по ціні
    Категорія
    6
Мастило для опалубки та форм безпосередньо від виробника фіксаторів для арматури.
Мастило для форм та опалубки проводиться на основі мінеральних та синтетичних масел. Є сумішшю, що складається з 80% відпрацьованої олії з додаванням спеціальних присадок.
Мастило для опалубки: види та особливості
На сьогодні до уваги покупців представлений широкий асортимент олій для опалубки, які умовно поділені на види:
Водні суспензії – розроблені на водній основі. Рекомендовані для обробки щитів, після просушування на яких залишається тонка захисна плівка, що захищає від вологи. Плівка наскільки тонка, що від застосування вібраторів для ущільнення бетонної суміші може зруйнуватись та відкрити вільний доступ вологи до поверхні опалубних елементів.
Склади гідрофобізатори – розроблені на основі мінеральних масел та передбачають добавку ПАР. Мастило опалубне, даної категорії є найдорожчим, але його ефективність у кілька разів перевищує ціну. Створює плівку на поверхні, відштовхує вологу та виключає потребу у додатковій обробці елементів опалубки.
Мастила опалубки, що уповільнюють схоплювання – виготовляються на основі органічних вуглеців, завдяки яким зовнішній шар бетонної суміші залишається пластичним, основна частина моноліту тверда.
Комбіновані мастила для форм та опалубки – найефективніше рішення для зменшення розмірів пор на бетонній поверхні. Комбіновані суміші добре поєднують властивості гідрофобізаторів зі спеціальними пластифікаторами та складами, що уповільнюють схоплювання.
Кожен вид масла для опалубки розроблений для нанесення на внутрішні поверхні форм, полегшуючи подальший демонтаж опалубки та подовжуючи її термін служби. Від кольору олії для опалубки залежить наявність розлучень, обов’язково це враховуйте.
Послуги та можливості «Фіксатор-Плюс»
1. Безкоштовна консультація, допомога у виборі та оформленні доставки.
2. Мастила для опалубки за роздрібною та оптовою вартістю, з доставкою по всій території України.
3. Широкий асортимент та висока якість заявленої продукції, підтверджена сертифікатами.
4. Доступна вартість на весь асортимент каталогу – не співпрацюємо з перекупниками, особисто розробляємо, виробляємо та встановлюємо ціни.
Компанія «Фіксатор-Плюс» з 2005 року є офіційним виробником фіксаторів для арматури, особисто виробляє комплектуючі для опалубки та здійснює оптово-роздрібний продаж мастил для форм та опалубок.
У нас ви зможете замовити опалубочну олію в обсязі: 20 і 200 літрів, в розфасовці каністра/бочка. Купити мастило опалубне за доступною вартістю безпосередньо з наших складів, розміщених у Києві та Харкові. Подати запит на мастило для опалубки з доставкою по Україні.