• Фільтр

    Фильтр товаров

    Категорія
    1
Прогрівальний провід, кабель для прогріву бетону 220В за доступними цінами.
Провід прогрівальний призначається для підігріву бетонної суміші, залитої в опалубку в період її схоплювання/затвердіння. Рекомендований для застосування на будівельних майданчиках для бетонування при негативній або нульовій температурі.
Провід для прогрівання бетону пнсв 1,2 виробляється згідно з вимогами та нормативними правилами, затвердженими ТУ 16.К71-013-88. Добре себе зарекомендував серед покупців і є затребуваним для обігріву при фіксованому монтажі об’єктів газової або промислової діяльності. При заливанні залізобетону, монолітного бетону, а також для створення нагрівачів для підлоги.
Конструктивні особливості та характеристики
Основою прогрівального кабелю для бетону є струмопровідна, однодротяна жила круглого перерізу, виконана зі сталі. Ізолювальною поверхнею може бути ПВХ пластик або поліетилен з мінімальною товщиною не менше 0,8 мм. При укладанні кабелю пнсв 1,2 температура навколишнього середовища не повинна виходити за рамки діапазону -25 +50 градусів за Цельсією, а експлуатаційна температура може змінюватись від -50 до +50 градусів за Цельсією. Прогрівальний провід для бетону укладається строго за вимогами: виключаючи виступ із бетонної суміші та торкання до палуби опалубки.
Крок укладання дроту завжди залежить від марки кабелю ПНСВ, режиму струму, об’єму і марки бетону. Після укладання та проведення перевірки опору дроту мегомметром, електричний струм пускається через спеціальні трансформатори для обігріву бетонної суміші та проводиться заливка.
Компанія «Фіксатор-Плюс» готова запропонувати найкращі рішення для закупівлі дроту для прогріву бетону ПНСВ 1, 2. Є виробником комплектуючих для опалубки та особисто виготовляє кабель для прогрівання бетону. Гарантуємо якість заявленої продукції та виробляємо кабель ПНСВ 1,2 відповідно до всіх вимог/правил ГОСТ. Строго контролюємо всі етапи виробництва, проводимо тестування готового виробу та демонструємо до уваги оптово-роздрібних покупців кабель для прогрівання бетону 220В у бухтах від 1000 до 3000 м.
У нас Ви зможете купити кабелі пнсв 1,2 та замовити комплектуючі для опалубки. Доставка здійснюється на вибір покупця: нова пошта, кур’єрська служба, ТК України. Кожен замовник може зробити забір дроту прогрівального особисто, з наших складів, розміщених у Харкові та Києві.
Заявки на доставку приймаємо у цілодобовому режимі, надаємо допомогу у виборі та здійснюємо доставку згідно з умовами ТК. Якщо у Вас залишилися питання щодо технічних характеристик нашої продукції, звертайтесь до онлайн-консультантів +38(050) – 323-48-88.
Надамо безкоштовну консультацію щодо кожної позиції каталогу, ознайомимо з асортиментом онлайн вітрини та запропонуємо найкращі форми співробітництва.