• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  7
  7
  7
  5
  5
  5
  5
  2
  2
  1
  1
  4
  7
  5
  5
  7
  7
  Тип поверхности
  9
  1
  1
  Защитный слой
  1
  2
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  Категорія
  9
  1
Фіксатори зірочка
Фіксатор зірочка – це пластиковий витратний компонент, розроблений для закладення необхідного шару для захисту бетону у вертикальній поверхні монолітних конструкцій, які застосовуються при виготовленні ЗБВ відповідно до встановлених правил та будівельних нормативів «Бетонні та залізобетонні конструкції, Основні положення» СНиП 52-01.
До витратних елементів із пластику розрахованим для вертикального армування належить не тільки фіксатор арматури зірочка, а й кругле коліщатко. Використовується круглий фіксатор арматури для закладки захисного шару зварним сіткам, для отримання захисного шару арматури застосовуються зірочки.
Виконана зірочка для арматури з особливо складних полімерів, які відрізняються розмірами захисного шару та діаметром арматури. Для отримання більш високої надійності кріплення, у конструкціях витратних елементів виробники передбачають спеціальний вид замку, позначений як клямка.
Технічні характеристики та особливості
Фіксатор для арматури зірочка застосовується при температурах повітря -40, +40 ° С для зведення колон, опор, стін, а також пілонів та інших форм, які потрібні в архітектурі. При діаметрі арматури менше 6 мм між фіксаторами допускається відстань 50 см, в інших випадках витримується відстань 70 см.
Фіксатор зірочка створює захисний шар 35 мм, підходить під арматуру діаметром 6-16 мм, виконаний із пластику та представлений до уваги покупців в упаковках від 500 до 5000 шт.
До споживчих характеристик належить:
• простота застосування;
• сувора відповідність параметрів, пластичність та міцність;
• стійкість при ультрафіолетовому випромінюванні, різких перепадах температур;
• висока швидкість ведення будівельних робіт;
• стійкість в умовах агресивного середовища та відсутність деформації;
• доступна вартість та високі антикорозійні властивості.
Керуючись питаннями надійності монолітних конструкцій та безпеки ведення робіт, ТОВ «Фіксатор-Плюс» виробляє пластиковий фіксатор зірочка, який характеризується стійкістю до агресивного середовища, є екологічно безпечним і має здатність зберігати геометричні та міцнісні характеристики у широкому температурному діапазоні навколишнього середовища. Відповідний всім необхідним вимогам якості, пред’явлені постійним клієнтом.
Звертаючись до нас, Ви отримуєте
• Безкоштовну консультацію щодо кожної позиції каталогу, допомога у виборі та оформленні замовлення;
• можливість замовити зірочки для арматури за доступними цінами, отримати продукцію високої якості;
• Індивідуальні умови ціноутворення, що ґрунтуються на співвідношенні якість-ціна, сервіс-час.
Наша компанія виробляє роздрібний та оптовий продаж пластикових закладних елементів та надає можливість купити фіксатори арматури зірочка за ціною виробника, з доставкою по всій території України.
Запрошуємо до взаємовигідної співпраці кожного, гарантуємо якість заявленої продукції та запропонуємо найкращі рішення щодо доставки, оплати!