• Фільтр

Технологія використання знімною опалубки в монолітному будівництві має на увазі наявність надійних кріплень, що з’єднують паралельні щити між собою і фіксують їх на потрібній відстані. Ці функції виконує комплект з стяжного гвинта з двома гайками, затягувати з зовнішніх сторін, ПВХ кожуха і фіксаторів. Він підтримує щити в заданій площині спільно з зовнішніми опорами, гарантує заливку в межах проектної товщини і переносить будь-які динамічні навантаження.

Сама по собі пряма шпилька не здатна утримувати важкі щити, для її фіксації використовуються дві стягнуті гайки – по одній на кожну зовнішню сторону. Їх виливають з ударостійкого чавуну, до відмінних рис відносять наявність широкої притискної майданчики

Гайки стягнуті для опалубки

Технічно основним елементом таких з’єднань вважаються гайки, а гвинти, хоча використовуються вони завжди комплектом: на одну стяжку треба дві шайби, один гвинт і дві гайки. Для опалубки ще використовують пластикові трубки з фіксаторами конусоподібної форми – щоб витягувати кріплення з отверділого бетону. Стягнуті гвинти, як правило, гарячекатані з низьколегованої сталі. До речі, анкерний прут або шпилька для опалубки з гайками – це одне і те ж.

Двохріжкові гайки для опалубки

Це різновид смушкових гайок. Але ріжкові затягувати не пальцями, а інструментом. Головний їх плюс проявляється не відразу, а при демонтажі опалубки – ріжковий кріплення здатний витримати більше навантаження, тобто при відгвинчуванні ріжки не зламаються. А з урахуванням того, що довжина стяжок досягає 6 м, помилка з вибором кріплення може коштувати зайвих грошей. Навантаження визначається розрахунками тиску бетонної суміші.

Купуючи гайки для опалубки і стягнуті гвинти в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами!