• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Категорія
  3
  2
  3
Стяжки для опалубки.
Стяжка для опалубки використовується для зведення об’ємних конструкцій з бетону. З її допомогою надається можливість знизити ризик деформації щитів і руйнування опалубки через високий тиск бетонної суміші.
Регулюєма стяжка для опалубки допоможе запобігти відхиленням від заявлених проектних розмірів, отримати високу якість відливного моноліту.
Особливості, характеристики та призначення
Регулюємою стяжкою для опалубки називаються потужні анкерні стрижні, які виготовляються згідно з нормативними вимогами ГОСТ, передбачають діаметр гвинта 17 мм, довжину шпильки 1,5-6 м. До уваги покупців представлені в комплекті: стяжний болт і дві гайки з анодованим, оцинкованим покриттям.
Сировиною для виготовлення витратного компонента є рейкова межа, яка в процесі виробництва переробляється гарячекатаним способом, що гарантує високі показники працездатності в умовах динамічних/статичних навантажень, що виникають при бетонуванні. Різьблення може наноситися шляхом холодної прокатки або із застосуванням гарячекатаного способу.
Важливо: щоб забезпечити щільне прилягання, а також збільшити опорну площу гайки, рекомендуємо стяжки для опалубки купити разом із шайбами. Ціна запиту буде вищою за номінальну вартість, але щільність прилягання буде більш ніж достатньою для зведення якісного моноліту.
За допомогою стяжки для опалубки вдається отримати точну форму моноліту та оптимізувати витрату розчину. Прискорити демонтаж опалубки і отримати можливість використовувати конструкцію повторно.
Як стяжки для опалубки купити з доставкою по Україні?

Компанія “Фіксатор-Плюс” з 2005 року є офіційним виробником фіксаторів для арматури. У нас Ви зможете стяжки для опалубки купити такими способами:
1. Подання запиту на доставку за номером телефону за допомогою онлайн консультанта +38 (050) 323-48-88.
2. Заповніть бланк: вкажіть ПІБ, бажану кількість стяжки для опалубки та запит на обробку надійти в автоматичному режимі.
Забір можна здійснити з наших складів, територіально розміщених у Києві, Харкові. Запити на доставку приймаємо в цілодобовому режимі, опрацьовуємо замовлення з 9:00-17:00. Транспортування здійснюємо за домовленістю з кожним окремим клієнтом з огляду на умови ТК.
Надаємо безкоштовну консультацію щодо кожної позиції каталогу, надаємо допомогу у виборі та підготовці запиту на придбання стяжки для опалубки. Витратний матеріал виготовляється з якісної сировини, виключає шлюб та наявність дефектів.
Строго контролюємо всі етапи виробництва та гарантуємо якість заявленої продукції. Встановлюємо розумну вартість та надаємо можливість придбати стяжки для опалубки купити з доставкою по всій території України.