• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Категорія
  2
  2
  2
Труба захисна для опалубки
Трубка ПВХ для опалубки розроблена для захисту стяжних елементів від прямого зіткнення їх із сумішшю з бетону, виключаючи їх пошкодження корозією. Затребуваність захисної труби для опалубки пояснюється тим, що якщо не виконати фіксацію щитів, то в процесі заливання бетонним розчином вони можуть мимоволі роз’їхатися в різні сторони, тим самим спричинити відхилення від заявлених проектних розмірів, і погіршити якість відливного моноліту.
Вартість стяжного гвинта та труби ПВХ для опалубки непорівнянна, тому її використання як захист гвинта для стяжки є економічно доцільним і вигідним для споживача.
Трубка для опалубки: особливості та технічні характеристики
Труба для опалубки виконана з негорючого матеріалу відповідно до ТУ-6-19-215-83. Виготовляється з полівінілхлориду, який має низький ступінь термодеструкції, високу стійкість до електрокорозії, дії неорганічних лугів, кислот. Здатність до самостійного згасання і характеризується комфортом у застосуванні, зручністю у різанні.
Габарити труби для опалубки суворо контролюються та нормалізуються державними стандартами, вимогами. Вибір трубки ПВХ для опалубки завжди залежить від самої товщини елемента, що відливається. Стандартними розмірами вважається 3 метри довжини, 25 мм за зовнішнім діаметром та 22 мм внутрішнього. При необхідності застосовувати посилені, міцніші стяжні гвинти, витратний елемент з полівінілхлориду використовуються більшого діаметру, що виготовляється за індивідуальним запитом покупця.
Труба для опалубки ПВХ широко застосовується для формування стяжних замків опалубки, полегшує безпеку всіх комплектуючих зі щитами, тим самим знижуючи витрати на облаштування фундаментів.
Спеціальні пропозиції для покупців «Фіксатор-Плюс»
Компанія “Фіксатор-Плюс” з 2005 року є офіційним виробником фіксаторів для арматури. Представляє до уваги оптових та роздрібних покупців трубки ПВХ 22 мм для опалубки відрізками по 2 м.п., які доступні для закупівлі поштучно та в упаковці безпосередньо з наших складів, територіально розміщених у Харкові та Києві.
При подачі запиту на закупівлю труби для опалубки ПВХ ми гарантуємо:
• Послуги Call-центру – надаємо безкоштовну консультацію щодо кожної позиції каталогу, надаємо допомогу у виборі та підготовці запиту на придбання трубки для опалубки.
• Зручні форми доставки та оплати – постачання фіксаторів для арматури здійснюється зручним для покупця способом: ТК України, новою поштою.
Надаємо можливість здійснити паркан особисто зі складів компанії та зробити розрахунок при отриманні на розрахунковий рахунок «Фіксатор-Плюс».
• Співвідношення ціна/якість – витратний матеріал виготовляється з якісної сировини, виключає брак та наявність дефектів. Строго контролюємо всі етапи виробництва та гарантуємо якість заявленої продукції, яка у кілька разів перевищує вартість.
Якщо у Вас залишилися питання щодо технічних характеристик трубки ПВХ 22 мм для опалубки, зверніться до онлайн-оператора. Запити на доставку приймаємо в цілодобовому режимі, опрацьовуємо замовлення з 9:00-17:00. Транспортування здійснюємо за домовленістю з кожним окремим клієнтом з огляду на умови ТК.