• Фільтр

У сучасному будівництві немає незначних дрібниць. Іноді найдрібніша деталь виконує важливі функції, підвищуючи ефективність і економічну вигоду робіт. До числа таких деталей може бути віднесена трубка для опалубки.

Вона виконує захисні функції, запобігаючи контакт кріпильних елементів з бетонним розчином. Завдяки цьому, кріпильні елементи можна вільно отримувати при розбиранні опалубки.

Якщо не зафіксувати щити, то після заливки бетону вони можуть роз’їхатися в сторони, а навіть невеликі відхилення від проектних розмірів погіршує якість відлитого моноліту.

Якщо встановити гвинти без додаткового захисту, то вони виявляться «вмурована» в моноліт. Таким чином, для складання наступної форми потрібно покупка нових гвинтів, а це, з огляду на їх вартість, є недоцільним з економічної точки зору.

В якості захисних чохлів для стяжних гвинтів застосовуються труби з полівінілхлориду, виготовлених відповідно до вимог ДСТУ. Вироблена компанією ТОВ «Фіксатор-Плюс» труба має такі споживчими якостями:

• міцність, виріб повинен витримувати тиск бетонної суміші;
• простоту обробки;
• стійкість до дії агресивного середовища;
• відповідність розмірам.

Купуючи трубу захисну для опалубки в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!