• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Категорія
  2
  2
  2
Фіксатор конус для опалубки
Фіксатор конус – полімерний виріб, який за рахунок збільшення площі стикання створює щільний контакт, прилягання захисної трубки-обмежувача з поверхнею опалубки. Фіксатор конус для трубки розроблений із високоякісних матеріалів преміум сегмента, рекомендований для вертикального армування колон, стін. Використовується в комплекті із трубкою ПВХ діаметром 25 мм та зі стяжними гвинтами. Не продається поштучно, передбачає фасування по 1000 шт., відноситься до недорогих витратних компонентів і може використовуватися неодноразово.
Призначений фіксатор конус 22 мм для установки в трубку-обмежувач, по 2 штуки на 1 трубку, що передбачає наявність широкої спідниці, яка міцно впирається у фанеру опалубки, дозволяє захистити трубку і стяжний гвинт від прямого контакту з бетонною сумішшю.
Фіксатор конус 22 мм: технічні характеристики та особливості
Фіксатор конус для трубки широко використовується як захисний ковпачок для арматури, діаметр якої варіюється від 12 до 16 мм. Затребуваний для будь-яких архітектурних форм і монолітних конструкцій, може встановлюватися при температурному режимі від -40 до +40 градусів за Цельсією.
Особливості та переваги фіксатора конус для опалубки:
• виконаний із високоміцного матеріалу, що виключає утворення корозії;
• стійкий до механічних навантажень, впливів агресивних середовищ;
• простий у використанні, легко демонтується/монтується;
• дозволяє знизити загальну вартість будівельних робіт та може застосовуватись повторно.
Важливо: якщо споживач не використовується конус для опалубки, бетон потрапляє в порожнину трубки-обмежувача, ускладнює вилучення анкерних гвинтів при знятті опалубки.
Запитуючись будівництвом, рекомендуємо пам’ятати, що при використанні якісного фіксатора конус 22 мм існує пряма економія. Так як, вартість на конус для опалубки не можна порівняти з ціною зіпсованого стяжного гвинта.
Керуючись потребою своїх покупців у якісній продукції, ТОВ «Фіксатор-Плюс» готове запропонувати прямі поставки фіксаторів конус для опалубки, виконаних з якісної сировини, що відповідають вимогам та стандартам ГОСТ.
Звертаючись до нас, Ви отримуєте:
• Консультаційні послуги від провідного спеціаліста нашої компанії, допомога у виборі та подачі запиту.
• Можливість купити фіксатор конус в оптовому та роздрібному варіанті, від 1000 шт.
• Можливість самовивезення зі складів у Києві, Харкові чи доставка новою поштою, транспортними компаніями.
Компанія «Фіксатор-Плюс» запрошує до взаємовигідної співпраці кожного, хто звернувся. Ми не працюємо з перекупниками та комерсантами, є виробником фіксаторів конус для опалубки.
Встановлюємо розумну вартість на витратні матеріали для опалубки та гарантій якості заявленої продукції.