• Фільтр

Основною функцією елемента є захисна. Деталь оберігає стягнутий гвинт від впливу бетонного розчину. В результаті використання, кріплення залишається доступним для легкого демонтажу і повторної установки. В іншому випадку витяг деталі з застиглого моноліту досить важко. Маніпуляції пошкоджують конструкцію елемента і знижують його кріпильні характеристики.

Фіксатор для опалубки конус використовується в комплектації з трубою ПВХ. Він міцно закріплюється на трубці і підвищує площу зіткнення зі щитом. Таким чином, важливо, щоб розміри елемента максимально точно відповідали трубці. Типовий діаметр фіксатора конуса ФК становить 22 мм.

Типорозмір дозволяє надійно захистити деталі арматури і зберегти її для повторного застосування, а також запобігти зсуву конструкції під впливом напору подається бетонної маси.

Фіксатори виготовляються з високоякісного поліпропілену. Пластикова деталь дозволяє витримувати досить вагому навантаження заливається бетонної суміші і не дає зміщатися трубці ПВХ і гвинта. Крім цього, матеріал наділяє фіксатор арматури для опалубки ФК 20 наступними характеристиками:

• щільність стикування з поверхнею щита і полімерної трубкою;
• міцність виробу;
• незалежність деталі від умов зовнішнього середовища, пластик стійкий до впливу вологи і температурних перепадів – може застосовуватися в будь-якому кліматі;
• легку вагу і компактність конструкції дозволяють здійснювати швидкий і простий монтаж. Можлива економія на транспортних послугах при доставці фіксатора арматури «Конус» до місця будмайданчика.

Фіксатор конус з ПВХ економічний у використанні, завдяки невисокій ціні самого матеріалу.

Купуючи фіксатори «Конус» в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!