• Фільтр

    Фильтр товаров

    Категорія
    1
Сітка тканинна: ​​сітка відсічна для бетону безпосередньо від виробника.
Сітка ткана металева (сітка для відсічення бетону)
є переплетенням дроту, які розташовані один від одного перпендикулярно. Не передбачає з’єднання зварним методом, проводиться за принципом виготовлення тканини шляхом переплетення товстого дроту качка з основою дроту.
Сітка ткана металева: особливості, види та призначення
Сітка ткана металева відноситься до універсальних матеріалів, що широко застосовуються в безлічі побутових і виробничих сфер. Може виготовлятися з різних сортів дроту: латунний, термічно необроблений, нержавіючий, низьковуглецевий термічно оброблений. Шляхом обробки катанки на волочильних верстатах з наступним віджиманням прута необхідного для покупця зовнішнього діаметра або металевої нитки.
У процесі виробництва дроту для відсічної сітки для бетону, витратний матеріал проходить спеціальну термообробку, завдяки якій готовий виріб отримує високі показники гнучкості і пластичності.
Види та призначення:
Саржева – виготовляється з корозійностійкої або нержавіючої сталі. Застосовується для армування азботехнічних продуктів.
Фільтрова – виконана з високолегованого дроту, може виконуватися на замовлення з різних сплавів. Рекомендована для очищення газів, повітря, води та роботи з різними розчинами/рідинами.
Штукатурна сітка металева – передбачає прямокутні або квадратні осередки, виконана з низьковуглецевої сталі. До уваги покупців представлена ​​оцинкованим покриттям і без нього. Даний вид застосовується для укладання кахлю, підготовки теплоізоляції, зведення огорож для проведення відсічення бетону.
Компанія «Фіксатор-Плюс» виготовляє сітки ткані металеві не оцинковані і приймає запити на оцинковані із закрайками або без їх наявності. У тому випадку, якщо покупець подає запит на виготовлення відсічної сітки для бетону або іншого призначення без закрійків, то всі кінчики дроту акуратно підрізаються або загинаються, щоб у подальшій експлуатації готовий виріб не розсипався по краях.
У нас ви зможете замовити штукатурну сітку металеву та купити сітку для відсічення бетону з гнучкого дроту 0,8 мм, діаметр комірки якого складає 12Х12 мм. Товар реалізуємо в рулонному вигляді по 45м2, передбачаємо доступні ціни та здійснюємо відвантаження замовлення зі складів, розміщених у Харкові та Києві.
Приймаємо запити на індивідуальне виготовлення сітки тканої металевої та здійснюємо доставку відсічної сітки для бетону по всій території України. Якщо у вас виникли складності з поданням запиту, залишилися питання щодо характеристик продукції, звертайтесь до нашого консультанта +38(050)-323-48-88.
Надамо безкоштовну консультацію, відповімо на питання, що виникли, і ознайомимо з широким асортиментом нашої продукції.