• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  9
  Тип поверхности
  9
  9
  Защитный слой
  1
  1
  1
  1
  2
  2
  2
  1
  2
  1
  2
  1
  1
  Категорія
  9
Фіксатори Настил (Опора/Піраміда)
Фіксатор ФС – міцний закладний компонент у бетон, що призначається для влаштування надійного армуючого поясу з проведенням бетонування на різних сипучих поверхнях: ґрунт, суглинки, щебінь або на тверду основу: фанера, підбетонка та інше.
Для опори на теплоізоляційні, а також гідроізоляційні будівельні матеріали з подальшим застосуванням арматури в діаметрі до 18 мм, а також ФС-55-60 до 20 мм, відповідно до встановлених правил та будівельних нормативів «Бетонні та залізобетонні конструкції, Основні положення» СНиП 52- 01-2003.
Особливості опор для сипких грунтів та технічні характеристики фіксатора ФС
Виконаний фіксатор арматури в ґрунт із високоякісного матеріалу, тому стійкий до різних навантажень та температурних коливань. У конструкції передбачає потовщені стінки корпусів, що дозволяє сприймати великі навантаження при подачі бетону під тиском. При зведенні монолітних конструкцій фіксатор піраміда застосовується при температурах повітря -40, +40С для зведення міжповерхових плит перекриття, фундаментальних плит, підлог, а також спорудження полотна на автострадах та інших горизонтальних конструкцій на м’якій основі.
Фіксатор опора для сипучих ґрунтів забезпечує захисний шар 15-100 мм, добре підходить під арматуру діаметром 4-16 мм. Встановлюється безпосередньо на підготовлений грунт, пісок, щебінь і гарантує надійний захисний шар з бетонної суміші покриває арматуру.
Відноситься до екологічно безпечних будівельних компонентів, стійкий до впливу агресивного середовища та зберігає геометричні та міцнісні характеристики у широкому діапазоні температур. Завдяки своїй простоті використання та високій універсальності, фіксатор арматури для сипучих ґрунтів користується серед наших покупців заслуженою популярністю, є затребуваним у сфері будівництва.
Спеціальні пропозиції для покупців «Фіксатор-Плюс»
Наша компанія протягом багатьох років є виробником пластикових закладних елементів. Представляє до уваги оптових та роздрібних покупців широкий асортимент фіксаторів арматури для сипучих ґрунтів, з якими ви можете ознайомитись та купити фіксатори настил безпосередньо зі складів у Харкові, Києві з доставкою по території СНД.
Звертаючись до нас, Ви отримуєте
1. Гарантію якості та доступної вартості – не співпрацюємо з перекупниками та виробниками опор для сипучих ґрунтів, особисто виготовляємо та встановлюємо конкурентну вартість.
2. Зручну форму доставки – добре відпрацьована логістика дозволяє відправляти фіксатор піраміда, настил, опора у віддалені куточки України, країни близького зарубіжжя.
3. Особисту систему лояльності – для постійних та оптових покупців надаємо більш вигідні форми співробітництва та привабливі пропозиції щодо вартості.
4. Послуги Call-Центру – наші оператори дадуть відповіді на питання, які допоможуть з вибором і запропонують вигідні пропозиції для оптових та роздрібних покупців. Допоможуть з оформленням замовлення, позначать термін доставки і підберуть фіксатор арматури в грунт строго під Ваші потреби.
Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці з кожним клієнтом, ніколи не відмовляється від вирішення проблем покупців, працює за довгостроковими договорами та разовими заявками.