• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  5
  5
  5
  4
  4
  4
  4
  3
  3
  3
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  5
  5
  5
  5
  5
  Тип поверхности
  1
  5
  5
  Защитный слой
  2
  2
  1
  4
  1
  1
  1
  Категорія
  1
  5
Купити фіксатори стійки за ціною виробника з доставкою по Україні.
Фіксатор стійка – високоміцний пластиковий компонент, виконаний зі складного полімеру та призначений для закладання належного захисного шару металевого каркасу у горизонтальній площині цілісних споруд.
При виробництві залізобетонних виробів із суворим дотриманням будівельних нормативів, правил СНиП 52-01-2003, а також відповідно до затвердженого положення, внесених правок до Закону «Бетонні та залізобетонні конструкції, Основні положення».
Фіксатори стійка – особливості та технічні характеристики готового виробу
При побудові монолітних споруд фіксатор стійка для арматури застосовується при температурному режимі повітря -40, +40 градусів за Цельсією для будівництва фундаментальних плит, спорудження підлоги, а також міжповерхових плит з метою отримання надійного перекриття будівлі.
Стійки для арматури застосовуються з горизонтальними армуючими каркасами, діаметр стрижня яких становить не вище 25 мм, що дозволяє отримати споруди із захисним шаром від 15 до 40 мм. На 1 квадратний метр рекомендується використовувати 5-7 пластикових компонентів, але цей розрахунок є умовним, кількість фіксаторів стійки залежить від діаметра арматурного стрижня. Представлено до уваги оптових та роздрібних покупців в упаковках з розфасовкою від 500 до 2000 шт.
Технічні характеристики
Основними споживчими параметрами та перевагами стійки для арматури є:
• достатня міцність та універсальність;
• високі здатності навантаження;
• відповідні параметри діаметра каркасу та захисного бетонного шару;
• доступність у ціні.
Стійка фіксатор арматури у своїй структурі передбачає наявність потовщених корпусних стінок, що гарантує гарне сприйняття навантажень різної величини, при подачі бетонного розчину під високим тиском. При укладанні каркаса фіксатор арматури стійка фіксуючи захисний шар у бетоні запобігає корозії, добре зберігає свої міцнісні, а також геометричні властивості в широкому діапазоні температурного режиму, що підтверджує його високу стійкість до впливів навколишнього середовища.
Розроблено витратні компоненти для застосування на твердій горизонтальній поверхні. Можуть використовуватися при встановленні на м’якій основі: теплоізоляційні матеріали, пісок, ґрунт та інші поверхні, але з умовою встановлення спеціальної підставки під фіксатор «Стійку».
Чому нам довіряють?
ТОВ «Фіксатор-Плюс» протягом багатьох років виробляє фіксатори арматури: стійка, зірочка, універсальний, стільчик, настил, корона з високоякісних складних полімерів, що відрізняються між собою діаметром арматурного стрижня та ступенем захисного шару. Керуючись завданням щодо безпеки ведення будівельних робіт та метою створення надійних монолітних конструкцій наша компанія готова запропонувати фіксатор стійку для арматури, що відповідає всім вимогам до якості, надійності та міцності, які пред’являються кінцевим споживачем.
У нас Ви зможете купити фіксатори стійка незалежно від заявлених одиниць в одному замовленні, отримати товар за ціною виробника. Забір заявленої продукції можна здійснити з офіс-складів, розташованих у Києві, Харкові або подати запит на доставку фіксатора «Стійка», отримати товар у будь-якому регіоні, області України.