Шановні покупці!

Повернення товару здійснюється відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Щоб повернути товар, потрібно виконати 2 простих кроки:


1. Запакувати ТОВАР в оригінальну упаковку в повній комплектації (товари, що поставляються в комплекті, також необхідно повертати).
2. Зв’язатися з нашими менеджерами за тел. +38 (050)323 48 88показати

ВАЖЛИВО!

Якщо Ви самостійно забирали товар з нашого офісу-складу, то для повернення потрібно звернутися до нас за телефонами зазначених на сторінці Контакти, і повернути товар в наш офіс-складу.
Процедура повернення може затягнутися на невизначений термін в разі відправки повернення на будь-який інший адресу, крім адреси для повернення (яку вона визначить нашими менеджерами), або неправильно заповненої Заявки на повернення.
Повернення коштів здійснюється протягом 30 днів з дати подання заявки.

На жаль, ми не зможемо прийняти повернення в наступних випадках:
– Минуло понад 14 днів з моменту отримання товару
– При неповної комплектації повернення
– Якщо товари були у вжитку

Весь перелік товарів, що не підлягають поверненню, визначений Постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994 р ..

Заміна бракованого товару

Якщо ви отримали товар із заводським дефектом, Який не підлягає ремонту, ми обов’язково його обміняю на одиницю відповідної якості або повернемо гроші.

Ми не несемо відповідальності за пошкодження, отримані в результаті транспортування транспортними компаніями

Для обміну бракованого товару або в разі втрати / пошкодження документів на повернення, зверніться за телефоном +38 (050)323 48 88показати або напишіть на електронну пошту fiksatorplustov@gmail.com