• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  2
  2
  2
  2
  2
  Категорія
  8
  6
  3
  5
  3
  2
  2
Купити комплектуючі для опалубки з доставкою по всій території України.
Починаючи зведення фундаментальної основи, стін та інших бетонних конструкцій в обов’язковому порядку проводиться підготовка опалубної системи. Заздалегідь готуються комплектуючі до стінової опалубки: сталеві або фанерні щити, затискачі, замкові з’єднання, кронштейни, підкоси та інші допоміжні частини для правильної організації монолітного будівництва.
До уваги оптових та роздрібних покупців компанія ТОВ Фіксатор-Плюс демонструє комплектуючі для опалубки особистого виробництва. Виготовлені у суворій відповідності до встановлених вимог, правил та будівельних нормативів, передбачені положенням «Бетонні та залізобетонні конструкції, Основні положення».
Комплектуючі опалубки від компанії «Фіксатор-Плюс»
Основними видами комплектуючих опалубки є:

• Заглушки для опалубки – це спеціальний пластиковий виріб, призначений для запобігання затіканню бетонної суміші в монтажні отвори, передбачені в опалубних щитах. Служать для герметизації технологічних патрубків (отворів) у конструкціях готових виробів, монолітних елементів.
• Захисні труби – рекомендовані для посилення споруди опалубних стиків та щитів. Є практичними та дозволяють переміщати зведену конструкцію за допомогою крана, без демонтажу;
• Замки для опалубки перекриттів – розроблені для надійного з’єднання щитової системи між собою. Спеціальний замковий фіксатор передбачений для кожного типу опалубки індивідуально: універсальний, клиноподібний, подовжений, гвинтовий та ін;
• Стяжний гвинт, гайки під болти тяг та інші компоненти для створення надійної, міцної опалубної системи.
Як би зовні ви не уявляли собі опалубку, комплектуючі відіграють важливу роль у подальшій експлуатації об’єкта. Рекомендуємо ознайомитися з усіма комплектуючими до опалубки, які наша компанія демонструє в каталозі.
Ознайомтеся з описом кожної позиції та підбирайте за своїми вимогами: щити, триноги стійки, ригелі, розкоси. Монтажні та телескопічні стійки та інші витратні елементи розроблені спеціально для правильної установки форми під бетонні конструкції різного призначення.
Купуючи комплектуючі до опалубки у компанії «Фіксатор-Плюс», Ви отримуєте
1. Безкоштовну консультацію щодо кожної позиції каталогу та допомога у виборі.
2. Доступні ціни на весь асортимент нашого каталогу завдяки наявності власного заводу з виготовлення комплектуючих для опалубки.
3. Можливість особисто забрати заявлену продукцію зі складів у Києві, Харкові. Подати запит на доставку в будь-який регіон, область України.
4. Комплектуючі опалубки високої якості – особисто виготовляємо продукцію, суворо контролюємо всі етапи виробництва та гарантуємо якість.
Якщо у Вас виникли труднощі з поданням запиту, Ви сумніваєтеся у виборі, звертайтесь до нашого консультанта. Надаємо безкоштовну консультацію, допоможемо оформити запит та купити комплектуючі опалубки за доступною вартістю для кожного, з доставкою у зручний для Вас час.