• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  23
  23
  23
  21
  21
  21
  21
  8
  8
  6
  4
  3
  3
  3
  3
  2
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  15
  22
  20
  20
  23
  23
  Тип поверхности
  9
  17
  9
  8
  Защитный слой
  1
  1
  6
  6
  4
  7
  2
  5
  2
  5
  1
  2
  1
  2
  1
  1
  Категорія
  9
  9
  5
  3
Фіксатори арматури – види, особливості та характеристики заставних елементів
ТОВ Фіксатор-Плюс засновано у 2006 році, як компанія з виробництва підставок для арматури, що здійснює прямі доставки фіксаторів для арматури з особових складів Києва, Харкова безпосередньо до кінцевого споживача.
Приймаємо запити з усіх регіонів та областей України, доставляємо фіксатор для арматури пластиковий незалежно від заявлених одиниць в одному запиті, у найвіддаленіші куточки України.
Фіксатор арматури ТОВ Фіксатор-Плюс
Фіксатори під арматуру виготовляються із високоміцного поліетилену, з урахуванням технології лиття під тиском. Основною метою їх призначення є надійна фіксація армуючої сітки, каркаса та арматурного стрижня, забезпечуючи надійність, міцність та довговічність залізобетону.
Пластикові закладні елементи добре себе зарекомендували високою стійкістю до окислення, корозії та впливів навколишнього середовища. Підбираються виходячи з конкретних умов застосування, найчастіше розміщуються у шаховому порядку з дистанцією для арматури – 4-10 шт., на 1 м2 бетону.
Види та класифікація фіксаторів для арматури
Заставні елементи умовно поділяються на категорії:
Вертикальні (опорні) – схожі на прямокутну або круглу стійку, можуть передбачати наявність ніжок, на поверхні мають обмежувачі, які утримують арматуру і виключають її ковзання. Закладні компоненти з даної категорії монтуються з відстанню метра під час зведення фундаментальної основи та перекриттів.
Горизонтальні – за своєю формою нагадують кільце, що передбачає всередині фіксатор для арматури, головним завданням яких є не допустити дотику опалубки з арматурним стрижнем та гарантувати відповідну відстань захисного шару. Застосовуються при зведенні колон, будівництві стін.
Класифікація фіксаторів:
Стільчики для арматури – застосовується при заливанні бетонної суміші у горизонтальних площинах, дозволяємо використовувати арматуру 6-18 мм.
Зірочка – створює захисний шар 35 мм, передбачає застосування каркасу діаметром 6-16 мм.
• Настил забезпечує захисний шар від 15 до 100 мм, підходить під каркас діаметром від 4 до 16 мм.
• Конус – розроблений для запобігання потраплянню бетонної суміші всередину поліетиленової труби або захисної ПВХ та гарантує щільне прилягання трубки до поверхні опалубки.
• Кубик – використовується з каркасом розміром 6-18 мм і дозволяє створювати захисний шар з різною товщиною. Служить дистанціром для укладання 4 фіксованих захисних шарів.
• Ялинка – надійно герметизує на каркасі опалубні щити, отвори в палубі, що не використовуються, і забезпечує щільне закриття всіх отворів у трубці обмежувачів.
• Стійка – застосовуються з горизонтальними армуючими каркасами, діаметр стрижня яких становить не вище 25 мм, що дозволяє отримати споруди із захисним шаром від 15 до 40 мм.
При виборі фіксаторів арматури обов’язково враховуйте умови їх експлуатації, якщо виникають труднощі, звертайтеся до онлайн-консультанта нашої компанії.
Купуючи фіксатори під арматуру від ТОВ Фіксатор-Плюс, Ви отримуєте:
1. Продукцію без посередників за низькими цінами вартості виробника;
2. Фіксатор арматури в широкому асортименті, що відповідає всім нормативним вимогам та стандартам.
Ми зацікавлені у довгостроковій співпраці з кожним покупцем, гарантуємо якість заявленої продукції та надаємо сертифікати якості на кожну позицію представлену в каталозі.