• Фільтр

Фіксатори арматури, ще звані підставками під арматуру (вони ж обмежувачі або дістанцери), призначені для утримання арматурного каркаса, стрижнів або сітки на потрібній висоті, в заданому положенні, без перекосів і зсувів, щоб навколо утворився рівномірний захисний шар бетону (відстань від поверхні арматури до межі конструкції). Недостатній шар, крізь які залізо буде контактувати з вологим середовищем – це значне скорочення терміну служби моноліту, небезпека деформації та погіршення міцності. Занадто товстий шар – це необгрунтована перезакладкі, що тягне за собою підвищення витрат на будівництво.
Товщина захисного шару залежить від типу залізобетонної конструкції, функціоналу арматурних деталей (робочі або конструктивні), а також від типу арматури та її перетину. Але нормативний мінімум – не менш 1 см і не менше перетину арматурного стержня, незалежно від інших умов. У приватному будівництві діють наступні норми по товщині захисного шару:
• Внутрішні залізобетонні конструкції і монолітні ділянки перекриттів – 20 мм (25 мм при підвищеній вологості).
• Cнаружі, без додаткового захисту – 25 мм.
• У грунті, без додаткового захисту – 40 мм.
• У фундаментах, без додаткового захисту (подбетонка, шар ПГС) – 70 мм.
• У фундаментах, з захисним шаром – 35-40 мм.
Виготовляють фіксатори з міцного пластику, який не піддається корозії, стійкий до коливань температур і хімічної середовищі бетону. Всі фіксатори діляться на три групи – для горизонтального монтажу, для вертикального монтажу та універсальні, а форма визначає специфіку застосування. Основних різновидів кілька, плюс варіації в межах кожного виду:
«Стільчики» – фіксатори горизонтального типу, для одного шару, що використовуються в фундаментах, стяжках, плитах перекриттів, звичайний стільчик розрахований на арматуру діаметром до 24 мм, посилені стільчики підходять для арматури 4-35 мм.
«Стойки» – фіксатори горизонтального типу з великим діапазоном габаритів (створення шару від 15 до 45 мм), стійки можна використовувати в різних положеннях.
«Зірочки» – фіксатори для вертикального застосування, яке використовує в основному для колон і стін, що представляє собою кільце з зубцями різного діаметру, в центрі затискної замок, що дозволяє зупиняти арматуру як вертикально, так і горизонтально. В основному застосовується при заливці огороджувальних конструкцій, колон, стовпів, з арматурою перетином від 4 до 16 мм.
«Настил» – фіксатори арматури, призначені для сипучих / м’яких підстав, що дозволяють одержати шар від 15 до 100 мм, під арматуру від 4 до 16 мм. Так як фіксатор призначений для сипучих підстав дані фіксатори обладнані круглою платформою великого діаметру.
Фіксатори «Пробка» – призначені для закриття технологічних отворів в бетоні і опалубці, що позначається на довговічності конструкції і є вкрай важливим етапом, даний тип фіксаторів має не великий розмір і відповідно низьку вартість.
Всі фіксатори, вироблені ТОВ “Фіксатор-Плюс”, виконані з міцної, надійної і хімстійких пластмаси. Ці параметри гарантують, що фіксатор виконає своє завдання при мінімальних фінансових витратах ..
Купуючи фіксатори для арматури в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!