• Фільтр

  Фильтр товаров

  Фільтрувати по ціні
  Диаметр арматуры
  3
  3
  3
  3
  3
  3
  3
  3
  3
  2
  2
  2
  2
  2
  2
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  1
  2
  2
  2
  2
  3
  3
  Тип поверхности
  3
  3
  Защитный слой
  2
  2
  1
  1
  1
  2
  Категорія
  3
Фіксатор стільчик

Фіксатор для арматури стільчик виконаний зі складного полімеру, є групою закладних компонентів, розроблених для закладення необхідного захисного шару дроту зварної сітки і арматурних прутів, розміщених у горизонтальній площині монолітних споруд.
Стільчик під арматуру є надійним фіксатором сітки/арматурних прутів із захисним шаром 20-25-30 мм, діаметр яких становить від 5 до 19 мм. Представлено до уваги оптових та роздрібних покупців в упаковках із розфасовкою по 500 шт.
Особливості та переваги фіксатора «Стулчик»

Фіксатори захисного шару цієї категорії є важливим компонентом для залізобетонної конструкції. Елемент надійно зміцнює сітку в потрібне положення і не дозволяє їй зрушити від напору бетонної суміші.
Залежно від технічних характеристик стільчик для арматури може створити відстань від поверхні землі до каркаса (захисний шар) завтовшки не більше 5 мм. З наявністю такого кріпильного елементу Ви отримаєте:
1. Фіксатор стільчик 15 допоможе сформувати захисний шар необхідної товщини і надійно утримуватиме каркас з арматури;
2. Спрощує бетонування та гарантує міцність споруди;
3. Фіксатор арматури стільчик 30 надійно зміцнює металеві прути. Виключає деформування поверхні та не дозволяє їм вирватися назовні, що не виключено при недоброякісному закріпленні арматури.
При будівництві монолітних конструкцій та інших цілісних споруд цей компонент може закладатися в основу за різної температури повітря: -40 або +40 градусів за Цельсією.
Конструкція за своєю будовою візуально нагадує стілець, передбачає у своїй структурі клямку, наявність ніжок, між якими укладається дріт, арматура. Що і служить надійним фіксуючим елементом для спорудження горизонтальних міжповерхових плит перекриття, заливки фундаментальної основи, залізобетонних підлог і укладання тротуарних покриттів.
Послуги та можливості «Фіксатор-Плюс»
ТОВ «Фіксатор-Плюс» протягом багатьох років займається виробництвом, продажем та доставкою фіксаторів арматури: стільчик, зірочка, універсальний, стійка, настил, корона з високоякісних складних полімерів.
Гарантуємо якість заявленої продукції та представляємо до уваги покупців стільчик під арматуру, виготовлений із суворим дотриманням будівельних нормативів, правил СНиП 52-01-2003, а також згідно затвердженого положення, внесених правок до Закону «Бетонні та залізобетонні конструкції, Основні положення».
У нас Ви зможете купити стільчик для арматури, ціна якого залежить від кількості заявлених одиниць в одному замовленні та ступеня захисного шару. Приймаємо запити на доставку та транспортуємо заявлені товари згідно з побажанням клієнта: по території Харкова, Києва та всім регіонам України.
Ми готові запропонувати найкращі форми співпраці та програми лояльності. При повторному обігу та оптовій закупівлі фіксаторів арматури «Стульчик» надаємо можливість купити заставний елемент за ціною виробника, без комісійного збору та націнок.