• Фільтр

Функція фіксаторів каркаса і захисного шару – установка і утримання армуючого каркаса в необхідному положенні до перетворення бетонної суміші в моноліт. Змонтовані заставні, після застигання залишаються всередині конструкції, враховуючи, що фіксатори є витратним матеріалом, то і вартість їх повинна бути невеликою. Тільки якісно і точно встановлені фіксатори, забезпечать швидке проведення бетонних робіт і в подальшому правильний розподіл навантажень

Всі фіксатори, вироблені ТОВ “Фіксатор-Плюс”, виконані з міцної, надійної і хімстійких пластмаси. Ці параметри гарантують, що фіксатор виконає своє завдання при мінімальних фінансових витратах.

Фіксатори для арматури «Зірочки» призначені для вертикальних конструкцій, але завдяки своїй універсальності, можуть так само використовуватися і на горизонтальних арматурних каркасах. Фіксується на арматурі за допомогою спеціальної засувки. Можливо пристрій захисного шару завтовшки від 10 до 50мм. Засувка фіксатора гарантує надійність кріплення на арматурних стержнях діаметром до 20мм. Застосовується на стінах, колонах і будь-яких інших вертикальних конструкціях. Середня витрата фіксаторів, в залежності від типу конструкції, становить від 5 до 7 штук * на один квадратний метр.

Купуючи фіксатори для арматури “Зірочка” в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!