Функція фіксаторів каркаса і захисного шару – установка і утримання армуючого каркаса в необхідному положенні до перетворення бетонної суміші в моноліт. Змонтовані заставні, після застигання залишаються всередині конструкції, враховуючи, що фіксатори є витратним матеріалом, то і вартість їх повинна бути невеликою. Тільки якісно і точно встановлені фіксатори, забезпечать швидке проведення бетонних робіт і в подальшому правильний розподіл навантажень
Всі фіксатори, вироблені ТОВ “Фіксатор-Плюс”, виконані з міцної, надійної і хімстійких пластмаси. Ці параметри гарантують, що фіксатор виконає своє завдання при мінімальних фінансових витратах.
Фіксатори захисного шару «Стільчик» є важливою складовою арматури залізобетонної конструкції. Вони надійно закріплюють сітку в потрібному положенні, не даючи їй зрушити під напором бетонної маси. Залежно від технічних характеристик, фіксатор бетонний стільчик може створювати захисний шар (відстань від землі до арматури) товщиною до 5 см. Наявність такого кріплення дає наступні переваги:
• фіксатори «Стільчик» допомагають сформувати захисний шар потрібної товщини і надійно утримують арматурний каркас;
• значно спрощується процес бетонування;
• забезпечується необхідна міцність конструкцій;
• фіксатори для арматури «Стільчик» не дають металевих прутів «вирватися» на поверхню, що може статися при недбалому закріпленні каркаса;

У нашому каталозі фіксаторів арматури «Стільчик» представлені:
• Фіксатор арматури «Стільчик посилений» 15-20
• Фіксатор арматури «Стільчик» 50
• Фіксатор арматури «Корона»

Купуючи фіксатори для арматури “Стільчик” в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!