• Фільтр

Заглушки для опалубки – це спеціальні пластикові вироби, призначені для запобігання потрапляння бетонного розчину в монтажні отвори щитів опалубки, а також для герметизації технологічних отворів в конструкції готових монолітних елементів. Такі заглушки є герметизуючі вироби циліндричної форми, які широко застосовують у сучасному монолітному будівництві.
Основне завдання цих виробів – захист металевих деталей конструкції опалубки від корозії, яка може з’явитися в результаті зіткнення з розчином. Таким чином, використання цих дешевих елементів продовжує термін служби комплектуючих опалубки, скорочує трудовитрати при монтажі і демонтажі системи і, як наслідок, призводить до суттєвої економії бюджету всього проекту.
Заглушки застосовують в наступних цілях:
• Герметизація щитів опалубки. Коли щити опалубки використовуються повторно на новому об’єкті, на них можуть зберігатися незадіяні, непотрібні в новому проекті отвори для стяжки. Щоб виключити протікання розчину, в таких випадках застосовують заглушки.
В каталозі ТОВ «Фіксатор-Плюс» представлені вироби для герметизації опалубки з різними Типорозмірний характеристиками:
• Пробка «Ялинка»
• Пробка «Заглушка з капелюшком»
• Пробка «Заглушка D24»
Купуючи пробки-заглушки для опалубки в нашому інтернет-магазині ТОВ “Фіксатор-Плюс” – Ви вибираєте високу якість продукції, за дуже низькими цінами! Ми є виробником фіксаторів для арматури, з цього гарантуємо Вам наявність всіх фіксаторів на наших складах і своєчасне відправлення товару!